.

August 2011

THE END

8. august 2011 at 10:33 | Pettyferdaily│Posed by: Rebecca |  diary

Zdravím, ano je to tak, končím. Vím že má blogová historie je poněkud delší něž u průměrného blogera a chápu že mě asi teďka nikdo nepochopí. Já ale opravdu už nemůžu. Upřímě, Alexe mám vážně ráda a blog jsem si chtěla o něm založit, jenže už od začátku mě nebavil a já jsem si to prostě furt říkala že se musím překonat, že to zvládnu, a ono houby. Prostě fakt nevím co se semnou poslední dobou děje, víte chybí mi celkem straré časy, před půl rokem, kdy jsem měla kontakty na super holčiny a pak jsem půl roky neblogovala a bum, je to všechno pryč, a holky mi chyběj, je to takový jiný pocit. Chápu že to nechápete, ale já fakt to tak cítím, prostě že jsem mula skončit pře půl rokem..ach jo..No každopádně ano toto je konec. Jak už jsem předtím řekla to platí. Nechci sedět u kompu celý den a být furt na blogu. Myslím že by mě asi fakt z toho hráblo. :D Vždyť je léto, prázdniny a půlka už je fuč. Vraťme se ale ještě semka, vystřídala jsem asi 100 blogů a 100 celebrit a prosšla jsem 100les a řek a za 'stým' kopcem jsem si uvědomila jaký blog o opravdu bavil a já jsem tam byla ráda. Měsíc mě to trvalo než jsem na to přišla. Takže pokud by náhodou někdo chtěl můj nový blog tak prosím napiš do komentářů že ho chceš a já ti odpovím, protože ho tady nechci zvěřejňovat. Jinak řečeno pro chytré mozky z ocely ano, ano, přesně tak o té celebritě jsem blog už měla ano,ano, ale nechtěla jsem se tam vracet, protože já blázen pomatená nevím heslo. Jojo, hesla mě vždycky dělaly problémy. A nemusíte mi říkat že o té celbritě je hodně blogů, ano možná ano, či ne, na počty nejsem každopádně i když budu mít návštěvnost 0% budu tam a nikde jinde, tu holku prostě mám strašně ráda. Takže já se tímto článkem loučím a mějte se krásně a fanfárově. :D A brzy naviděnou! ;)

stručné řečeno: jiný blog, jíná celebrita, jiná přezdívka, jiný styl...
pokud ho cheš, napiš do komentářů, omlouvám se, ale nechci ho tu zveřejňovat
blog není tayswiftweb, ten mám s holkama, na tomhle jsem jen já

P.S. Alex vyhrál na Teen Choice Award nominaci: Choice Breakout: Male!!!


Photo Of The Day - 05/08/11

5. august 2011 at 19:30 | Pettyferdaily│Posed by: Rebecca |  photo of the day
Já úplně zapomněla že toto vedu! :D Ještě že jsem si na to vzpomněla. Každopádně tato crazy fotka mě naprosto uchvátila. :D Omlouvám se, ale to je pro dnešek vše, poslední dobou nemám vůbec čas. :/

Today no

4. august 2011 at 16:53 | Pettyferdaily│Posed by: Rebecca |  diary
Omlouvám se, ale dneska na blog opravdu nenám náladju navíc plánuju malé překvápko, no nevím jestli to bude překvápko, ale já doufám že to bude překvápko. :D Takže si užijte dnešek a zítra nashledanou :D
Rebecca

In Time - NEW Trailer

3. august 2011 at 12:38 | Pettyferdaily│Posed by: Rebecca
Objevil se nový trailer filmu 'In Time' ve kterém hraje Alex, na předchozí trailer se můžete kouknout zde. V tomto videu jsou nové záběry, která v předchozím traileru nejsou k vidění. Ještě jednou připomínám přemiéra bude 28.října tohoto roku a Alexova role je Fortis.

2010 » Unknown #1

2. august 2011 at 22:09 | Pettyferdaily│Posed by: Rebecca |  photoshoots-2010
Zjistila jsem zsadní informaci Alex má snad shooty po kouskách. :D Kažpádně tenhle je zrovna neznámí, ale z rok 2010, musím říct, že ta jedna fotka vypadá dobře.
»alexpettyfersource.com

2010 » Marisa Leigh for Harpers Bazaar

2. august 2011 at 21:04 | Pettyferdaily│Posed by: Rebecca |  photoshoots-2010
Tento shoot od Marisy Leigh pro magazín Harpers Bazaar se fotil hlavně s Diannou Agron, proto je Alex jen na dvou fotkách. Fotil se zrovna v období kdy spolu chodili.

» alexpettyfersource.com

April 2010 » In Malibu by Gregory Harris

2. august 2011 at 17:16 | Pettyferdaily│Posed by: Rebecca |  photoshoots-2010
Krásný černobílý shoot focený Gregorym Harrisnem na pláži v Malibu. Mimochodem další důkaz že ty fotky jsou fakt po kouskách! :D

» alexpettyfer.us

2010 » Kai Z Feng

2. august 2011 at 15:40 | Pettyferdaily│Posed by: Rebecca |  photoshoots-2010
Opět jen jedna fotky, tato je ale od fotografa Kai Z Feng, vypadá jako kdyby to byl japončik. :D
»alexpettyfersource.com

2010 » John Russo for Glamour

2. august 2011 at 15:17 | Pettyferdaily│Posed by: Rebecca |  photoshoots-2010
Přidávám fotku pro magazím Glamour, bohužel je jen jedna fotka s Alexem, protož shoot se fotil hlavně s Vanessou.
» alexpettyfersource.com

2010 » Orlando Salmeri for Vanity Fair

2. august 2011 at 15:05 | Pettyferdaily│Posed by: Rebecca |  photoshoots-2010
Shoot pro rok 2010, který nafotil Orlando Salmeri pro časopis Vanity Fair. Musím říct že ta třetí fotka je opravdu zvláštní. Každopádně jsou alespoň 4 fotky.
» alexpettyfersource.com, alexpettyfer.us

© 2011│Rebecca│Pettyferdaily.blog.cz